Іспанія — Аргентина: огляд матчу (Фіналіссіма з футзалу, півфінал) / домінування іспанців

18 540 просмотров
0

В Аргентині відбулися перші в історії матчі Фіналіссіми-2022 з футзалу - турніру, у якому титул розіграють найкращі футзальні збірні Європи та Південної Америки.

Фіналістом Фіналіссіми-2022 стала збірна Іспанії, яка обіграла команду Аргентини з рахунком 3:0. Ще до перерви аргентинці пропустили два м'ячі від іспанці - дублем відзначився Рауль Кампос.

Аргентина намагалася упродовж другої половини зустрічі забити бодай один м'яч та перевести гру в овертайм. Однак наприкінці зустрічі пропустила втретє: голкіпер Дідац Планья скористався грою без голкіпера аргентинців та відправив м'яча у порожні ворота.

Видео «Іспанія — Аргентина: огляд матчу (Фіналіссіма з футзалу, півфінал) / домінування іспанців» опубликовано в категории «Спорт». Продолжительность: 2 мин. 57 сек.