Нідерланди – Сенегал: огляд матчу (чемпіонат світу-2022 з футболу)

227 373 просмотра
0

Видео «Нідерланди – Сенегал: огляд матчу (чемпіонат світу-2022 з футболу)» опубликовано в категории «Спорт». Продолжительность: 7 мин. 21 сек.

Энтальпия Плюс
8 дней назад
У сенкгальцев проблемы с командной работой. Стали тяуть одеяло на себя, игра потерялась.
Volodymyr Honcharenko
9 дней назад
Примітивний огляд! Складно дати таймер часу, поточний рахунок, тощо? Вчіться у FH.
Марина Тоган
10 дней назад
Футбол настоящая прикольно
Modern House
Спасибо суспильному за огляд без реклами!!!
Антивирус.
Антивирус.
11 дней назад
Театр 🤣
Сергій Сафонов
Трансляції -- фігня повна . В лівому верхньому куті немає ані поточного рахунку , ані часу .
AHILES 2015
AHILES 2015
Сенегал хорош.Мощные,бегущие парни и если бы не традиционные африканские понты,то могли бы очки брать в этом матче.
Валерий Грицюк
оба гола на совести вратаря
Ульфберт
Ульфберт
ні часу, ні рахунку, ні коментатора... з полуфіналів почнуть показувати по пів тайма? а би дивились трансляцію і рекламу
Михайло Т
Михайло Т
Сенегал досить пристойно грає . Фактично без топ зірок показують гідну гру яку приємно дивитися.
Валік Савчук
Ван гал не той тренер для Голландії,хороша команда ,але без командної продуманої гри
Aljm TV
Aljm TV
Сенегал сыграл очень хорошо ну вратарь Голландцев и класс в конце матча зарешали.
Arseniy Vybornov
БУДЬ ЛАСКА, залишайте табло на огляді матчу, щоб було зрозуміло, на якій хвилині відбувся той чи інший момент
Allan Edgar
Allan Edgar
12 дней назад
Сенегал пройдёт. Отличная команда.
ВіліС
ВіліС
Тепер всі запам'ятають воротара Нідерландів!
Віталій Александрович
Сенегал більше заслуговував на перемогу..
Владимир Федонюк
У меня только один вопрос, где время и счёт?
Andrii Rybii
Непогано Сенегал пробивав, гідно
RomanJo
RomanJo
Скажіть будь ласка, якщо по тв на Суспільному матчу немає, то його можна подивитись на сайті вживу чи ні? Чи тільки в записі в 23:50?
Брюс Всемогутній
Сенегал 🇸🇳 то не просто Збірна. По грі могли африканці вирвати нічію, але Нідерланди 🇳🇱 таки домоглися свого наприкінці. Сенегальці дуже сподобалися !
vovik-zt G
vovik-zt G
А кіперу голландців прийшлось попрацювати :)
SLΛVKO
SLΛVKO
Цікавий матч був
Alex Freeman
Два голи Менді
Sergei Maloy
Неплохой матч!!! Видно было Сенегал очень нервничал, и командная игра перешла на удары с дальней дистанции! А так неплохо! Фора -1 зашла! Следующая игра за Сенегалом!!! А вот Эквадор будет темной лошадкой на ЧМ!
Юрец Горбонос
Будь ласка зробіть щоб було видно рахунок!
Діма Мартинюк
Білі проти чорних
Петя Петров
Петя Петров
Раскачались Нидеры в конце матча...классная сборная
Vlad Ermakov
Автори оглядів, будь-ласка не описуйте події матчу в заставці, так ви вбиваєте всю інтригу
Сергiй Мельник
Воротник у Сенегала топ😁
ДМИТРИЙ Леонидович
А где комментаторы????
Паша_ De Luxe
Де можна дивитись матчі бесплатно? ніде неможу найти в украіні.шо за херня))) підскажіть
Владимир
Владимир
Слабый старт чемпионата мира,толи сборные слабые,или ещё не было мощных встреч,но такое ощущение,что за последние лет 20-30 такой вялой игры от сборных не видел!
Хохотушкин
Хохотушкин
Поставил на то что в первом тайме никто не забьёт гол,но победит Голландия
аусвайс загоракис
нормал огляд-без завивань недокоментаторів типу Бебеха.Чути інтершум чаші стадіо,вболівальників-це краще чим верески тих ушльопків,яких ще називають коментаторами
Иван М
Иван М
сократите время хотябы до 4-5 минут, думаю повторы не голов можна прокручивать 1 раз, голы по 2-3 норм. 7 минут многовато вроде
Іван Садовяк
Насолода такі матчі
Vlad One
Vlad One
Подскажите название трека на стадионе перед матчем?
Вася Неводничий
Шо це за тупий канал? Його нема в большинстве регионов а платить за мегого в условиях войни шо за бред и бардак?
PEACE ДА русне!
ЧМ который мало кого интересует!
Sergii Y
Sergii Y
Сенегал очень медленная сборная, но мне они понравились, вполне поборется за 2 место, дальше будет проще
Andre BekOne
дякую за огляд))через виключення світла не зміг подивитися))Слава Україні!
boston
boston
Голландія слабо розпочала. Очікував сильнішого старту. Добре, хоч експрес не запороли