Португалія — Парагвай: огляд матчу (Фіналіссіма з футзалу, півфінал) / камбек чемпіонів Європи

21 953 просмотра
0

В Аргентині відбулися перші в історії матчі Фіналіссіми-2022 з футзалу - турніру, у якому титул розіграють найкращі футзальні збірні Європи та Південної Америки.

У першому півфіналі збірна Португалії здобула перемогу над Парагваєм з рахунком 2:1. Південноамериканці пішли на перерву, маючи перевагу в один м'яч - відзначився Озуна.

Проте після перерви Португалія забила два м'ячі і здобула вольову перемогу у півфіналі. Пані зрівняв рахунок на 30-й хвилині, а через чотири хвилини парагваєць Гонсалес зрізав м'яча у свої ворота. Рахунок — 2:1 на користь Португалії.

Видео «Португалія — Парагвай: огляд матчу (Фіналіссіма з футзалу, півфінал) / камбек чемпіонів Європи» опубликовано в категории «Спорт». Продолжительность: 3 мин. 7 сек.

EpicAndrii
EpicAndrii
2 месяца назад
2:25 Воротарю сонце в очі світить. Мабуть тому не спіймав м'яч коли той від штанги відбився