США — Вельс: огляд матчу (Чемпіонат світу-2022 з футболу)

103 996 просмотров
0

Збірні США та Вельсу розпочали виступ на ЧС-2022 з футбол очним матчем у групі B. Для Вельсу - це перший матч на чемпіонатах світу за 64 роки.

Підсумковий рахунок матчу - 1:1, дивіться його відеоогляд тут.

Видео «США — Вельс: огляд матчу (Чемпіонат світу-2022 з футболу)» опубликовано в категории «Спорт». Продолжительность: 5 мин. 54 сек.

Алексей Шиндерук
Враження таке,що збірна уельсу прагнула досягти позитивного для себе результату,але нічию вимучила. я запитую себе як би зіграла збірна україни з американцями ,якщо була на цьому чемпіонаті,та починаю мовчати, бо на данний момент збірна уельса краща ніж україна.
Олег Олег
Олег Олег
Гарэтта пушка по прежнему в деле
Степан Тицейко
Трансляція без табла як для бідної країни продали ліцензію. Мегаго закрити як ворожу компанія.
GSi Fun
GSi Fun
Через пєтракова ми дивимось на Уельс, а не на Україну. Недобитий лось Ярмоленко в грі з Уельсом сам повинен був просити заміну, а не змушувати команду весь другий тайм грати в десятьох.
Ye S
Ye S
Интершум потрясающе работает - полупустые трибуны, а шум , как на Уэмбли)
Наверное, один их самых убогих ЧМ
Devix Owned
Devix Owned
потрібно запускати одразу два Чемпіонати Світу, нормальний і "версія для бідних" щоб там могли трохи пограти Румунія, Словенія, Україна, Литва, Казахстан, Уганда і т.д. бо вже не має сил чекати 3-4 десятиліття поки нашим знов пофартить туди пробитися.
A Kreator
A Kreator
Вратарь США молодец при пенальти,
Вытащить просто было не реально
Viktor S
Viktor S
Уєльс грав не цікаво, сподівання на стандарти і закидання. на мій погляд США були кращі і повинні були вигравати. Ну й не обійшлося без фарту для Уєльсу
JP1979
JP1979
Вельс, сама "кончена" команда з Європи. Вся гра побудована на бий-біжи і на стандарти. Але їм продовжує "перти"....
Turee taryy
Turee taryy
Пока что все прошедшие матчи были крутыми, прямо чувствуется особая сказочная атмосфера ЧМ, в последний раз так кайфовал от ЧМ 2010 в Южной Африке с их вувузелами, ну и ЧМ 1998 во Франции конечно вне конкуренции...
Віктор Іванов
Трансляцію на суспільному (через КиївстарТв) було неможливо дивитись. Швидкість інтернету була достатньою, але трансляція лагала за незрозумілих причин
slitcub
slitcub
Уельс: гри ні*уа, радості до*уа
Sashko Brynza
Тімоті Веа - це син Джорджа Веа - ліберійського футболіста, зірки 90-х. Він навіть «Золотий м‘яч» отримав у 1995 році - єдиний з африканських футболістів за всю історію.
Dude
Dude
Сша в футбол вміють?)
Neptun
Neptun
Грали приблизно одного рівня команди. Вельс у своєму стилі сушив гру і таки дочекався свого моменту, щоб забити гол у відповідь. Сенегал, Еквадор, США та Вельс для мене приблизно одного рівня команди.
Sergei Maloy
Первый тайм... Ужасный второй! Сборная Америки очень будет сожалеть о потерянных очках с инвалидной сборной Уельса! В общем об игре! Игра была равна играли два дерьма! По ставке победа 1.После начала 2 тайма перестраховка на чистую ничью Кофф 4.6 В итоге забрал свое! Сборная США . Это ЧМ а не товарняк! Играть надо до конца матча!… Не впечатлили!!!
Aleksandr Lupekha
Уэльс случайный гость среди сильнейших команд.1.5 момента за игру и пенальти-это все их достижение.